15. Sen

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 2008
Šířka: 53 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 55 cm

Konec dražby: 22.11.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 3d 18h 10m 44s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč