29. Zastavte
Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec) - 2012 Brno)
alchymáž, signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1981
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 46 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč