35. Z Nesebru
Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec) - 2012 Brno)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1962
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 74 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč