40. Memento
Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec) - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 83 x 62,5 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč