Ozvěny a vzpomínky

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 70 cm, výška: 53 cm, rámování: 60 x 77 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč