Zpřetrhané souvislosti

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec) - 2012 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: Frotáž, datace: 1980
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 46 cm

Konec dražby: 22.11.2021 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč