Požehnání míru

Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kvaš, datace: 1982
Šířka: 70 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 91 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč