93. Zátiší s červenou koulí
Autor: Quirin Jedlička st.
(1923 České Velenice (Jindřichův Hradec) - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2006
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm, rámování: 38 x 33,5 cm
Konec dražby: 22.06.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč