2. Sedící dívka

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno adatováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 86 cm, výška: 120 cm
Stav: původní

Konec dražby: 27.09.2022 20:01 SELČ

Zbývá: 19d 18h 53m 38s

Vyvolávací cena: 10 000 Kč