26. Paganinni
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, deska na blindrámu
Technika: olej na sololitu, datace: 2003
Šířka: 72 cm, výška: 73 cm
Konec dražby: 27.09.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč