3. Sedící

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo uprostřed, na reversu autorský přípis s datací, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2004
Šířka: 85 cm, výška: 125 cm
Stav: původní

Konec dražby: 27.09.2022 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč