3. Sedící dívka

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno adatováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 86 cm, výška: 120 cm
Stav: původní

Konec dražby: 22.11.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 3d 19h 4m 48s

Vyvolávací cena: 10 000 Kč