30. Dívka

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 56 cm, výška: 98 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč