31. Strašidelný dům
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu vypsány města kde výstavováno a autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2018
Šířka: 166 cm, výška: 148 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč