32. Spor
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis a galejirní razítka
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2010
Šířka: 165 cm, výška: 148 cm
Konec dražby: 22.11.2021 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč