Figura

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 57 cm, výška: 93 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč