36. Lichotníci
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2010
Šířka: 150 cm, výška: 150 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 22.11.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč