Rusalky

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno vpravo dole, na reverzu popis autora a galerijní razítko
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2006
Šířka: 150 cm, výška: 145 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč