42. Levitace
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu vypsány města kde výstavováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2018
Šířka: 148 cm, výška: 155 cm
Konec dražby: 27.09.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč