Paganinni

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, deska na blindrámu
Technika: olej na sololitu, datace: 2003
Šířka: 72 cm, výška: 73 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč