Muž I.

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorský popisek
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 1988
Šířka: 118 cm, výška: 130 cm, rámování: 132x 121cm

Konec dražby: 22.11.2021 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč