44. Muž I.
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorský popisek
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 1988
Šířka: 118 cm, výška: 130 cm, rámování: 132x 121cm
Konec dražby: 22.11.2021 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč