5. Sedící

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo uprostřed, na reversu autorský přípis s datací, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2004
Šířka: 85 cm, výška: 125 cm
Stav: původní

Konec dražby: 22.11.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 3d 18h 13m 33s

Vyvolávací cena: 10 000 Kč