5. Sedící
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo uprostřed, na reversu autorský přípis s datací, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2004
Šířka: 85 cm, výška: 125 cm
Stav: původní
Konec dražby: 22.11.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč