50. Sedící dívka
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno adatováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 86 cm, výška: 120 cm
Stav: původní
Konec dražby: 22.06.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč