Studie I.

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s datací, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 85 cm, výška: 185 cm
Stav: původní

Konec dražby: 22.06.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč