Nevěra - XL formát

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu vypsány města kde výstavováno a autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2018
Šířka: 165 cm, výška: 148 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč