Spor

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis a galejirní razítka
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2010
Šířka: 165 cm, výška: 148 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč