Dívčí válka II.

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu vypsány města kde výstavováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno , datace: 2016
Šířka: 150 cm, výška: 145 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč