7. Nevraživý stařec - XL formát

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu seznam výstav a galerijní razítko
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 2014
Šířka: 95 cm, výška: 118 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:04 SELČ

Zbývá: 0d 13h 8m 53s

Vyvolávací cena: 25 000 Kč