78. Vizionář
Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, autorský popisek, na reverzu vypsány města kde výstavováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 2017
Šířka: 126 cm, výška: 148 cm
Konec dražby: 22.06.2021 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč