Vizionář

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, autorský popisek, na reverzu vypsány města kde výstavováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 2017
Šířka: 126 cm, výška: 148 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč