Chodci - XLformát

Autor: Petr Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit, datace: 2015
Šířka: 96 cm, výška: 118 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč