55. Párová průběžná položka
Autor: Jiří Papoušek
(1950 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, materiál: na sololitu, datace: 2005
Šířka: 42 cm, výška: 48 cm, rámování: 55 x 49
Konec dražby: 26.11.2019 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč