324. Krajina
Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)
na reversu pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 41,5 x 55 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč