42. Město

Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)

singnováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 54,5 x 64

Konec dražby: 26.11.2019 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč