55. Tanečnice

Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole. Zezadu nálepka: z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 34,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 40 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:31 SELČ

Zbývá: 8d 2h 49m 45s

Vyvolávací cena: 4 200 Kč