Krajina

Autor: Josef Tockstein
(1912 Železný Brod - 1996 Praha)

na reversu pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 2
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 41,5 x 55 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč