70. Krajina se smrky
Autor: Viktor Voroncov
signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 48 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 10.02.2020 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč