Grafika - 2 kusy

signováno dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 23 x 18 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč