26. U sklenky vína

Autor: Hans August Lassen
(1857 Hadersleben, Dánsko - 1938 Ratingen, Německo)

signováno vpravo dole, novější rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 39,5 x 54 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 800 Kč