158. Most přes řeku
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: akvatinta
Šířka: 25 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 33,5 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč