158. Rám
Zdobený rám, sklo
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 47,3 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč