158. Studna
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 63 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč