Švejda - Šeříky

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 81 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč