Mládí

Autor: Václav Skalický
(1927 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Materiál: patinovaná sádra, datace: 2003
Šířka: 29,5 cm, výška: 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč