220. Do hloubky
Autor: Zdeněk Prokop
(1934 Užhorodu na Ukrajině)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1965
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč