59. Láhev červeného vína
Autor: Zdeněk Prokop
(1934 Užhorodu na Ukrajině)
signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 55 cm, výška: 68 cm, rámování: 70 x 57,5 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč