77. Zvířectvo
Autor: Miroslav Malina
(1956 Uherské Hradiště)
volná sololitová deska, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2009
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč