204. Zátiší
Autor: Karel Randa
(1912 Praha - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno v původním řezaném rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 54,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč