Na pastvě

Autor: Hana Dostalová
(1890 Poděbrady (Nymburk) - 1981 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu výstavní razítko ze 40. let z Topičova salonu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 61 cm, rámování: 77 x 116 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč